Strona główna mapa kontakt
Czcionka: mniejsza czcionka normalna czcionka większa czcionka
Kontrast Wersja kontrastowa
BIP

Referaty Urzędu

Wykaz pracowników Urzędu Miasta i Gminy Oleszyce
Referat Inicjatyw Gospodarczych, Infrastruktury Komunalnej i Ochrony Środowiska
Pracownicy                                                        Telefon             E-mail


Tomasz Nowak                                                16 63 28 773    t.nowak@oleszyce.pl 
Joanna Martinka-Huk                                      16 63 28 773    j.martinka@oleszyce.pl
mgr Karolina Michalik                                    16 63 15 119    k.michalik@oleszyce.pl
Jolanta Kowalczuk                                          16 63 15 119    j.kowalczuk@oleszyce.pl
 
Referat Rolnictwa, Leśnictwa i Działalności Gospodarczej
Pracownicy                                                                  Telefon             E-mail 

mgr inż.
Marek Margas                                            16 63 28 776   m.margas@oleszyce.pl
Adolf Kalmuk                                                           16 63 15 117   a.kalmuk@oleszyce.pl
Janusz Kuras                                                             16 63 15 117   j.kuras@oleszyce.pl

 
Referat Organizacyjny, Spraw Obywatelskich i Oświaty
Pracownicy                                                                  Telefon               E-mail
inż.
 Maria Żaczek - Kierownik Referatu                  16 63 28 781   m.zaczek@oleszyce.pl
mgr
Ewelina Buksak                                                 16 63 15 010   e.buksak@oleszyce.pl
Elżbieta Szczebiwilk                                                 16 63 28 786   e.szczebiwilk@oleszyce.pl
Jan Przyszły                                                               16 63 28 789   j.przyszly@oleszyce.pl
mgr inż.
Zdzisław Kwiatkowski  - Informatyk         16 63 28 777   z.kwiatkowski@oleszyce.pl



Referat Finansowy
Pracownicy                                                                  Telefon                   E-mail
mgr
Ewa Knap - Skarbnik                                       16 63 15 201  e.knap@oleszyce.pl
Barbara Janusz                                                         16 63 15 201   b.janusz@oleszyce.pl
mgr
Agnieszka Nieckarz                                          16 63 15 201   a.nieckarz@oleszyce.pl
mgr Anna Traczyk                                                    16 63 28 777   a.traczyk@oleszyce.pl
mgr Aleksandra Wit                                                  16 63 28 771   a.wit@oleszyce.pl
mgr
Marta Szpyt-Śliwa                                             16 63 28 772   m.sliwa@oleszyce.pl
mgr
Piotr Janowski                                                   16 63 28 787   p.janowski@oleszyce.pl
                                                             
 
Urząd Stanu Cywilnego
Pracownicy                                                                                              Telefon                     E-mail
mgr inż.
Monika Seryło  - Kierownik USC                                          16 63 28 789    m.serylo@oleszyce.pl
mgr Jolanta Habało-Zaniewicz - Zastępca Kierownika USC               16 6315 010     j.habalo@oleszyce.pl


 
 
WARTO ZOBACZYĆ

Aktualności

Dodano: 2024-07-11
Serdecznie zapraszamy do zgłaszania drużyn na Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Oleszyce, który odbędzie się 28 lipca 2024r. ...
Dodano: 2024-07-11
​Gmina Oleszyce otrzymała wsparcie finansowe z Unii Europejskiej w formie grantu na realizację projektu pn. „Poprawa cyberbezpieczeństwa Gminy Oleszyce”. Głównym celem projektu jest ...
Dodano: 2023-06-23
Burmistrz Miasta i Gminy Oleszyce ogłasza I przetarg nieograniczony ustny na sprzedaż nieruchomości mienia komunalnego położonego na terenie gminy Oleszyce. Więcej informacji ...
Dodano: 2024-07-11
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz znacznym wzrostem zużycia wody pobieranej z sieci wodociągowej, w celu uniknięcia przerw w dostawie wody, ...
kalendarz wydarzeń
Wyświetl kalendarz na poprzedni miesiąc lipiec 2024 Wyświetl kalendarz na następny miesiąc
PN WT ŚR CZ PT SB ND
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1213
14
15
16
1718192021
22232425262728
293031 
archiwum
e-usługi
dokumenty do pobrania
BIP
aplikacja mobilna
epuap
[ZAMKNIJ] Nowe zasady dotyczące cookies. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.