Strona główna mapa kontakt
Czcionka: mniejsza czcionka normalna czcionka większa czcionka
Kontrast Wersja kontrastowa
BIP

Kadencja 2024-2029

Skład osobowy Rady Miejskiej
  1. Mulińska Danuta - Przewodnicząca - d.mulinska@oleszyce.pl
  2. Kaczmarczyk Łukasz - Wiceprzewodniczący - l.kaczmarczyk@oleszyce.pl
  3. Ozimek Szymon - Wiceprzewodniczący - s.ozimek@oleszyce.pl
  4. Bartman Marek - m.bartman@oleszyce.pl
  5. Biały Szymon - s.bialy@oleszyce.pl
  6. Cisek Waldemar - w.cisek@oleszyce.pl
  7. Hypiak Barbara - b.hypiak@oleszyce.pl
  8. Jaremko Władysław - w.jaremko@oleszyce.pl
  9. Knap Paweł - p.knap@oleszyce.pl
  10. Milan Agnieszka - a.milan@oleszyce.pl
  11. Mozol Mirosław - m.mozol@oleszyce.pl
  12. Ozimek Joanna - j.ozimek@oleszyce.pl
  13. Rozwód Piotr - p.rozwod@oleszyce.pl
  14. Śliwa Krzysztof - k.sliwa@oleszyce.pl
  15. Wach Lesław - l.wach@oleszyce.pl

Dedykowana strona na której znajdują się aktualne informacje o Radzie Miejskiej:
https://euslugioleszyce.pl/erada/#/strona-startowa


 
Transmisja na żywo oraz archiwum nagrań z obrad Sesji Rady Miejskiej

INFORMACJE:
- transmisja uruchamiana jest około 5 min przed planowaną godziną rozpoczęcia obrad,
- dźwięk włączany jest tuż przed rozpoczęciem obrad i wyłączany w czasie przerw,
- obrady są nagrywane i dostępne do obejrzenia w archiwum nagrań.
WARTO ZOBACZYĆ

Aktualności

Dodano: 2024-07-25
Informujemy, że w dniu 25.07.2024 r. (czwartek) od godziny 10:00 w związku z koniecznością usunięcia awarii sieci wodociągowej, nastąpi przerwa w dostawie ...
Dodano: 2024-07-11
​Gmina Oleszyce otrzymała wsparcie finansowe z Unii Europejskiej w formie grantu na realizację projektu pn. „Poprawa cyberbezpieczeństwa Gminy Oleszyce”. Głównym celem projektu jest ...
Dodano: 2024-07-15
Burmistrz Miasta i Gminy Oleszyce ogłasza I przetarg nieograniczony ustny na sprzedaż nieruchomości mienia komunalnego położonego na terenie gminy Oleszyce. Więcej informacji ...
Dodano: 2024-07-25
Informujemy, że w dniu 25.07.2024 r. (czwartek) od godziny 10:00 w związku z koniecznością usunięcia awarii sieci wodociągowej, nastąpi przerwa w dostawie ...
kalendarz wydarzeń
Wyświetl kalendarz na poprzedni miesiąc maj 2024 Wyświetl kalendarz na następny miesiąc
PN WT ŚR CZ PT SB ND
 12345
6
7
891011
12
13141516171819
20212223242526
2728293031 
archiwum
e-usługi
dokumenty do pobrania
BIP
aplikacja mobilna
epuap
[ZAMKNIJ] Nowe zasady dotyczące cookies. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.